Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Wzór Miłości". Małżeństwa świętują złote i diamentowe gody.

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
W Sali Bankietowej „Róża Wiatrów” w Mochowie,  w piątek 14 września 2018r. 12 par małżeńskich z terenu gminy Mochowo świętowało złote gody, czyli 50 rocznicę ślubu. Dwie spośród nich szczyciło się jeszcze dłuższym, bo 60-letnim stażem.  Na tę, jakże ważną, uroczystość przybyli goście: Jan Laskowski – Starosta Sierpecki, Wojciech Rychter – Wicestarosta Sierpecki, Sławomir Olejniczak – Członek Zarządu Powiatu w Sierpcu oraz Jan Głodkowski – Przewodniczący Rady Gminy Mochowo. Słowa uznania pod adresem  Jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia  oraz aktu dekoracji medalami w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Mochowo – Zbigniew Tomaszewski. Życzenia i gratulacje złożyli również zaproszeni goście. Dostojne Pary otrzymały kwiaty oraz  dyplomy pamiątkowe wręczone przez przedstawicieli władz powiatowych i samorządowych. Jubilaci zostali także obdarowani upominkami ufundowanymi przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. Po oficjalnej części uroczystości przyszła pora na symboliczną lampkę szampana, wzniesiono toast „za zdrowie Jubilatów”. Wspólny obiad był okazją do wspomnień i rozmów. Lista par małżeńskich zaproszonych przez Wójta Gminy Mochowo Zbigniewa Tomaszewskiego na uroczystość uhonorowania Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie: Pary małżeńskie obchodzące Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Teresa i Jerzy Grudzień Krystyna i Jan Jędrzejewscy Elżbieta i Janusz Kempa Bożenna i Zbigniew Lubryczyńscy Jadwiga i Kazimierz Malinowscy Teresa i Janusz Nadrowscy Teresa i Edward Rzemienieccy Lucyna i Stanisław Rempuszewscy Genowefa i Kazimierz Skonieczni Krystyna i Henryk Trzcińscy Pary małżeńskie obchodzące Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego Czesława i Stanisław Ciemnieccy Lucyna i Leszek Goszczyńscy

Pełna treść wiadomości na: mochowo.pl/?p=6620
mochowo.pl, Źródło artykułu: mochowo.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola