Belka
Środa, 26 Września 2018   imieniny: Justyna, Lucja, Cyprian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

KOMUNIKAT - Podprogram Pomocy Żywnościowej POPŻ 2018

Data dodania: 2018-09-24
Zarząd Banku Żywności w Płocku informuje, że rozpoczyna kolejny Podprogram Pomocy Żywnościowej POPŻ 2018. Na przełomie października i listopada rozpocznie się wydawanie pacz... więcej »
 
 

"100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI....

Data dodania: 2018-09-21
Multimedialna prezentacja województwa mazowieckiego oraz publikacja pt.: „100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. INTELIGENTNY ROZWÓJ” dostępne są na stronie: www.polskamultimedialna.... więcej »
 
 

"Wzór Miłości". Małżeństwa świętują złote...

Data dodania: 2018-09-18
W Sali Bankietowej „Róża Wiatrów” w Mochowie,  w piątek 14 września 2018r. 12 par małżeńskich z terenu gminy Mochowo świętowało złote gody, czyli 50 ... więcej »
 
 

Susza…

Data dodania: 2018-09-17
UWAGA ROLNICY!!! Protokoły z oszacowania strat suszowych, których poziom szkód przekracza 30% średniej rocznej produkcji, Gmina Mochowo, po ich podpisaniu przez rolników, na bieżąco przeka... więcej »
 
 

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego...

Data dodania: 2018-09-17
Gmina Mochowo zaprasza do składania ofert cenowych na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności drogowej  na zadaniu Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Mochowo zgodnie z z... więcej »
 
 

Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji...

Data dodania: 2018-09-16
Na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu 16 września odbyły się „Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Powiatu Sierpeckiego”. W programie znalazły się: uro... więcej »
 
 

Koncert hiszpańsko-polski w skansenie

Data dodania: 2018-09-06
5 września 2018 roku w sali widowiskowej Hotelu Skansen Conference & Spa odbył się koncert Unification of Cultures w ramach międzynarodowego projektu mającego na celu promocję kultury polskiej w k... więcej »
 
 

Wykopki w skansenie 2018 - relacja

Data dodania: 2018-09-02
Wraz z wykopkami na wsi rozpoczynał się czas prac jesiennych. Ludność wiejska ruszała w pola, by wykopać ziemniaki, zaorać pola i zebrać z kapuśnisk główki kapusty. W zagrod... więcej »
 
 

Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na...

Data dodania: 2018-08-31
Wójt Gminy Mochowo informuje, że zadanie p.n.: „Porządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Mochowo – etap III” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Śr... więcej »
 
 

Nieodpłatna pomoc prawna Powiatu Sierpeckiego

Data dodania: 2018-08-30
PUNKTY NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ POWIATU SIERPECKIEGO – OBOWIĄZUJĄCY OD 1 STYCZNIA 2018 R. PUNKT NR 1 – prowadzony przez adwokatów i radców prawnych wyznaczonych przez ORA i OIRP LO... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 77
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola