Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

Data dodania: 2019-01-14
W piątek w hali sportowej w Mochowie rozegrany został turniej o Puchar Wójta Gminy Mochowo w halową piłkę nożną dziewcząt dla gimnazjum i szkół podstawowych. Uroczystego ... więcej »
 
 

Informacja o konkursie ekologicznym pod patronatem...

Data dodania: 2019-01-11
Konkurs odbędzie się już po raz piąty, w terminie od 15.01.2019 do 30.03.2019. Informację nt. konkursu, regulamin konkursu, baner oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie inter... więcej »
 
 

Szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób chcących...

Data dodania: 2019-01-10
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” informuje, iż zgodnie z przyjętym harmonogramem planuje przeprowadzić w pierwszym półroczu 2019 roku kolejne nabory wniosk... więcej »
 
 

Jasełka

Data dodania: 2018-12-28
Kiedy zasiądziemy do stołu w ten najpiękniejszy wieczór roku. W wieczór narodzin Bożego Syna, kolęd, płatków śniegu, ciepła i spokoju, pomyślmy o człowieku, kt... więcej »
 
 

Mikołajkowy zawrót głowy

Data dodania: 2018-12-28
6 grudnia był bardzo pracowitym dniem dla małych pomocników Świętego Mikołaja. Już od rana odwiedzili Pana Jarosława Perzyńskiego Burmistrza Miasta Sierpc, jego współpraco... więcej »
 
 

"Uzupełnienie nasadzeń drzew i krzewów w m....

Data dodania: 2018-12-21
Wójt Gminy Mochowo informuje, że „Uzupełnienie nasadzeń drzew i krzewów w m. Ligowo i Mochowo Parcele, gm. Mochowo” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i ... więcej »
 
 

Wesołych świąt!

Data dodania: 2018-12-20
Uczniom i rodzicom... Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. Nowy rok niech obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bo... więcej »
 
 

"Nocowanie na dywanie"

Data dodania: 2018-12-20
Jak co roku w listopadzie spotykamy się, aby jedną noc spędzić w szkole. Wbrew pozorom niewiele osób wtedy śpi, ale bawi się, tańczy, śpiewa lub wróży, starając si... więcej »
 
 

Gala rozstrzygnięcia Konkursów Miejskich

Data dodania: 2018-12-20
100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości już za nami, a my przypominamy o naszych laureatach, którzy podczas Gali rozstrzygnięć Miejskich Konkursów, realizowanych w ramach ob... więcej »
 
 

100. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Data dodania: 2018-12-20
W dniu 9 listopada świętowaliśmy 100. Rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn, następnie pełni zadumy wysłuchaliśmy uroczysteg... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 82
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola