Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Rampy podjazdowe - Pochylnia Szyny

Data dodania: 2012-03-24
 
Oferujemy Państwu aluminiowe rampy najazdowe dopasowane do dowolnych zastosowań w każdym obiekcie budownictwa architektonicznego - zabytków, pałaców, muzeów, urzędów.
Jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem na usuwaniu barier architektonicznych dla osób poruszających się na wózkach, które są zmuszone pokonać kilka schodków i nie mogą w żaden inny sposób ominąć tej bariery. Rampy podjazdowe nakładane na schody, lub zamontowane na stałe.
Rampy podjazdowe dzięki estetycznej konstrukcji szybko się składają i rozkładają , są odporne na warunki atmosferyczne- posiadają certyfikat TUV GS
Wymiary ramp według szerokości są dostępne w rozmiarach: 122 cm , 91 cm , 76 cm, 66 cm , 33 cm. Długość rampy zależy od wysokości schodów oraz miejsca przeznaczenia instalacji takiego podjazdu.

Doradzimy dla Państwa jaka długość rampy będzie potrzebna. Wystarczy podać wysokość schodów ,podium itp. a my zaproponujemy jaką rampę należy zastosować.

Kontakt
W razie pytań jesteśmy do Państwa usług.
0510-713- 549
info@windy-platformy.pl
www.windy-platformy.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sierpecki

Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola