Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do naszej szkoły

Data publikacji: 2017-04-28, Data modyfikacji: 2017-04-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W nadchodzącym roku szkolnym uczniowie klas I i VII będą mieli możliwość uczestniczenia w innowacyjnym programie edukacyjnym pod tytułem „Szach – Mat i angielski”. Innowacja zakłada wprowadzenie do programu szkolnego obowiązkowych zajęć szachowych oraz rozszerzenie zajęć językowych. Program na poziomie klasy I obejmuje: obowiązkowe zajęcia edukacyjne realizowane w maksymalnie 10-osobowych grupach, zajęcia szachowe uczące zasad logicznego myślenia, rozszerzony program nauczania j. angielskiego w oparciu o innowację metodyczno-programową „Angielski każdego dnia”, naukę drugiego języka obcego od I klasy, zajęcia sportowe w ramach Szkolnego Klubu Sportowego, zajęcia taneczne realizowane przy współpracy ze szkołą tańca Art-Dance, zajęcia muzyczne i teatralne. Program w klasie VII obejmuje: zajęcia edukacyjne w maksymalnie 10-osobowych grupach, innowacyjny program nauczania matematyki, w połączeniu z zajęciami szachowymi uczącymi zasad logicznego myślenia, rozszerzony program nauczania języka angielskiego w oparciu o innowację metodyczno – programową „Angielski otwiera świat” dodatkowe zajęcia sportowe, artystyczne, muzyczne i teatralne dla wszystkich chętnych uczniów

Pełna treść wiadomości na: gimnazjumsierpc.pl/index.php/component/k2/item/188-zapraszamy-do-naszej-szkoły
gimnazjumsierpc.pl, Źródło artykułu: gimnazjumsierpc.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola