Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Susza…

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
UWAGA ROLNICY!!! Protokoły z oszacowania strat suszowych, których poziom szkód przekracza 30% średniej rocznej produkcji, Gmina Mochowo, po ich podpisaniu przez rolników, na bieżąco przekazuje do biura Wojewody Mazowieckiego w Warszawie, celem ich weryfikacji. Rolnicy, którzy jeszcze nie podpisali protokołów z oszacowania strat suszowych, proszeni są o ich podpisanie w Urzędzie Gminy w Mochowie, pokój Nr 18. ARiMR na swojej stronie internetowej ogłosiła nabór wniosków w sprawie pomocy klęskowej dla rolników. Warunkiem koniecznym do uzyskania pomocy, gdy straty w wyniku suszy wynoszą powyżej 30% średniej rocznej produkcji rolnej, jest złożenie w ARiMR odpowiedniego wniosku oraz załączenie protokołu z oszacowania strat suszowych, z pieczęcią i podpisem Wojewody Mazowieckiego. Wnioski bez podpisu Wojewody nie będą w ARiMR przyjmowane. Więcej informacji w sprawie pomocy klęskowej na stronie: www.armir.gov.pl

Pełna treść wiadomości na: mochowo.pl/?p=6441
mochowo.pl, Źródło artykułu: mochowo.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola