Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego nad zadaniem "Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Mochowo"

Data publikacji: 2018-09-17, Data modyfikacji: 2018-09-19
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Mochowo zaprasza do składania ofert cenowych na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności drogowej  na zadaniu Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Mochowo zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną. Termin realizacji: obowiązki Wykonawcy nad realizacją zadania wygasają z chwilą upływu terminu obejmującego gwarancję i rękojmię na wykonane roboty budowlane. Planowany termin wykonania zadania do 30.11.2018 r. Termin składania ofert upływa dnia 25.09.2018 r. o godz. 12:00. Zapytanie ofertowe – treść Formularz ofertowy – treść Projekt umowy – treść Dokumentacja projektowa i STWiOR – cz. 1, cz. 2, cz. 3 i cz. 4

Pełna treść wiadomości na: mochowo.pl/?p=6438
mochowo.pl, Źródło artykułu: mochowo.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola