Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzień Edukacji Narodowej w naszych szkołach

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-18
A A AWydrukDrukuj  
 
W piątek, 12 października br., we wszystkich szkołach z terenu gminy Mochowo nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi świętowali Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystościach uczestniczył również Wójt Gminy Mochowo. Była to doskonała okazja do podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. W dowód uznania, za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz zaangażowanie w życie szkoły, nagrodził dyrektorów szkół oraz nauczycieli. Wójt życzył wszystkim, aby mimo wielu napotykanych trudności, praca w szkole na rzecz dzieci i młodzieży, była satysfakcją i spełnieniem. Życzył wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności.  

Pełna treść wiadomości na: mochowo.pl/?p=6813
mochowo.pl, Źródło artykułu: mochowo.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sierpecki

  Powiat sierpecki - umiejscowiony w województwie mazowieckim (północno-zachodnia część) z Sierpcem, jako centrum powiatu. Ta terenie o wielkości 852 km² mieszka 53 tys. osób. W skład powiatu wchodzi gmina Sierpc (gmina miejska), Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc (gmina wiejska), Szczutowo i Zawidz.

  Większość ziem stanowią użytki rolne, co powoduje, że większość atrakcji skupia się wokół gospodarstw agroturystycznych i wiejskich pensjonatów. Oprócz spacerów w pięknych okolicznościach przyrody będzie szansa wybrać się na grzybobranie i wędkowanie. Ciekawe wydaje się poznanie wiejskiej kultury, sposobu życia i pracy, a także regionalnej kuchni. U gospodarza jest możliwość zakupu zdrowych i ekologicznych produktów wytwarzanych w obrębie gospodarstwa.    

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola